Haber

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem Adaylık Sürecini Değerlendirdi

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, Nilüfer, Gemlik ve Mudanya belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından açıklama yaparak, “Bize ayrılan sürenin sonuna geldik.”

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet yeni dönemde CHP tarafından aday gösterilmedi. Bunun üzerine Turgay Fazilet sosyal medyadan bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi; “Uzun süredir kamuoyunu meşgul eden adaylık süreci Nilüfer’de dün gece sona erdi. Televizyon diliyle ifade edersek: “Bize ayrılan sürenin sonuna geldik.” Seçim zamanı rakip parti adaylarıyla karşı karşıya geldiğimizde, hiç hayal etmediğimiz, arzulamadığımız yıpratıcı bir sürecin içinde bulduk kendimizi.

Birbirlerinin varlığını kural haline getiren siyasi ergenleri herkes hayranlıkla izledi. Özetle vatandaşın memnuniyeti ile siyasetin memnuniyeti farklı olabiliyor. Nilüfer’deki şehir yöneticiliğim çok mutlu sonlu bir peri masalı gibiydi… “Biri vardı, diğeri yoktu” diye başladı…

Birlikte çok güzel şeyler yaşadık, çok güzel şeyler başardık. Nilüfer’de hep güzel şeyler oldu çünkü Nilüfer’in güzel insanları bunları hak etmişti. Seçimler demokrasinin vazgeçilmez bir unsurudur. Bugün buradayız, yarın başka biri olacak. Bizden sonra gelecek olanların bu hizmet bayrağını daha da ileriye taşıyacaklarına inanıyorum.

Nilüfer artık yeni bir dönemin eşiğindedir. Partimizin Nilüfer adayı Şadi Özdemir’i tebrik ediyorum. Bundan sonra bizim görevimiz ona destek olmak ve onu Nilüfer’in yeni dönemine hazırlamaktır.

Bu bir ayrılık beyanı değil. Çünkü biliyorum ki siz Nilüferli hemşehrilerim, çarşıda, markette, sokakta, parkta ya da konserde buluşacağız, sohbet edeceğiz, dertlerimizi paylaşacağız. “Nilüfer’imizin alamet-i farikası olan samimi gülümsemeyi unutmadan” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu