Teknoloji

Apple Vision Pro’nun En Büyük Sorunu Sonunda Çözüldü: Onu Aldığınız Yere Geri Götürmek Zorunda Kaldınız!

ABD merkezli teknoloji devi Apple, geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüğü karma gerçeklik kulaklığı Vision Pro için bir ürün piyasaya sürdü. Yazılım güncellemesi yayınlanan. Bu güncelleme ile Apple Vision Pro’nun işletim sistemi olan VisionOS’un güncel yazılım sürümü, 1.0.3“ şeklinde revize edildi. Peki bu güncelleme tüketicilere ne vaat ediyor?

Apple Vision Pro lansmanda çok değerli bir eksiklik vardı. Kullanıcılar cihazlarının şifrelerini sıfırlayamadı. Yani cihazın kilidini açan şifre unutulursa yapacak bir şey kalmıyor Apple Vision Pro Apple servisine götürülmesi gerekiyordu . Hatta bir haberimizde bunu sizlerle paylaşmıştık. paylaştık.

Güncelleme, Vision Pro’ya şifre sıfırlama özelliği getiriyor

Apple Vision Pro için yayımlanan VisionOS 1.0.3 sürümü, kullanıcılar için kritik bir yazılım sürümüdür. bu sorunu çözdü . Kullanıcılar yeni güncellemeyle birlikte şifre sıfırlama özelliğini kullanmaya başladı. Şifrelerin unutulması durumunda artık Apple servislerine gidip cihazı sıfırlamanıza gerek kalmayacak. Kullanıcı, şifreyi kendisi değiştirecek.

Apple Vision Pro yeni bir cihazdır ve bu durumda bazı Yazılım eksikliklerinin olması normaldir . Apple da yazılım güncellemeleriyle bu tür eksiklikleri gidermeye çalışıyor. Bakalım önümüzdeki günlerde karma gerçeklik kulaklığının ne gibi eksiklikleri olduğu ve bu eksikliklerin giderilmesi için ne gibi çalışmalar yapılacağı belirlenecek…

Apple Vision Pro inceleme görselimize göz attınız mı?

Apple Vision Pro günlük kullanımda nasıl bir deneyim sunuyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu