Haber

Fatih’te yaşanan kazanın ardından kurye ile kadın sürücü arasında tartışma çıktı

Fatih’te siparişi teslim edecek kuryenin park ettiği motosiklete, otoparktan çıkan kadın sürücünün kontrolündeki otomobil çarptı. Hafif hasarlı kazanın ardından tutanak tutmak isteyen kurye ile ihbarda bulunmak istemeyen kadın sürücü arasında iddiaya göre “motor hurda” dediği için tartışma çıktı. Aracın önünü kesen kurye ile bayan ve otopark çalışanları arasında kavga çıktı. Yaşananlar kameralara yansırken, “Yaptıkların erkekliğe yakıştı mı?” diye soran kadın ise kameralara yansıdı. rapor tutmadan aracıyla gitti.

Olay, dün saat 16.30 sıralarında Fatih Silivrikapı Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, restorandan sipariş alan bir kurye, teslimatı gerçekleştirmek için motosikletini park etti. Kurye daha sonra karşıdaki binaya girerek siparişi teslim etti. Bu sırada bir kadın sürücü, otoparkta park halinde bulunan 34 NF 6272 plakalı otomobiline binerek oradan ayrıldı. Sağa doğru hareket eden kadın park halindeki motosiklete çarparak hafif hasar verdi.

‘Motosikletiniz hurdadır’ sözü ortalığı karıştırdı

O sırada teslimat için girdiği binadan çıkan kurye, otomobilin motosikletine çarptığını görünce koşarak geldi. Kurye, motosikletinde meydana gelen hasar nedeniyle kadın sürücüye tutanak tutturmak istedi. Ancak tutanak tutmak istemeyen kadın ile kurye arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine kadının aracıyla gitmek istemesi üzerine kurye, kadını durdurarak, yaşananları cep telefonuna kaydetmeye başladı. Kuryenin kayıt öncesi iddiasına göre, kadın kendisine “motosikletiniz hurda” demiş ve bu da onun işini bitirmiş.

“Yaptıkların erkekliğe yakışıyor mu?”

Olayı gören otopark çalışanları da tartışmaya katılarak kuryeye saldırdı. Kavganın ardından kadın sürücü olay yerinden uzaklaştı. Kavga sırasında kadın sürücünün önünü kesen kuryeye, “Bu yaptığın erkek olmaya değer mi?” diye sordu. Sözleri dikkat çekti. Olayın ardından motosikletine binen kurye caddeden ayrıldı. Kuryenin şikayette bulunacağı öğrenilirken yaşananlar güvenlik kameralarına da yansıdı. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu