Haber

Yeni Şafak Gazetesi 30’uncu yılını kutladı, Cumhurbaşkanı Erdoğan etkinliğe video mesaj gönderdi

YENİ Şafak Gazetesi 30. yılını Rami Kütüphanesi’nde düzenlenen etkinlikle kutladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video mesaj gönderdiği etkinlikte konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Bugün dünyada dezenformasyona en çok maruz kalan ülke Türkiye olarak sınıflandırılıyor.”

Yeni Şafak Gazetesi 30. yılını Rami Kütüphanesi’nde düzenlenen etkinlikle kutladı. “Yeni Şafak-Türkiye’nin Birikimi 30 Yaşında” programına Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, İstanbul Valisi Davut Gül ve çok sayıda davetli katıldı. Programda konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Hayrettin Karaman hocamızın deyimiyle Yeni Şafak, birçok insanımızın gölgesinde gölgelendiği bir çınar ağacıdır. Cumhurbaşkanımızın kararlı ve dirayetli liderliğiyle” dedi. Sayın Recep Tayyip Erdoğan, milletimizin öngörüsüyle, ülkemizin önüne konulmak istenen engelleri yıktık. Türkiye o dönemden bu yana, “Bugün büyüme dönemine girmiştir” dedi.

“TÜRKİYE GÜNÜMÜZDE TÜM DÜNYADA EN ÇOK DEzenformasyona Maruz Kalan ÜLKE”

Türkiye’nin dünyada dezenformasyona en çok maruz kalan ülke olduğunu belirten Altun, “Günümüzde dünyada yeni medya araçlarının oluşturduğu hibrit tehditlere en çok maruz kalan ülke Türkiye’dir. Türkiye, dünyada dezenformasyona en çok maruz kalan ülke olarak sınıflandırılmaktadır. bugün dünya.” “Bunun arkasında iktidar mücadelesi var. Bunun arkasında küresel, politik bir mühendislik projesi olduğunu açıkça belirtmeliyiz. Nedir bu? Türkiye’yi yeniden Batı bağımlı şemanın unsuru haline getirmek. Türkiye’yi yeniden bağımlı aktör haline getirmek.” Batı sömürge düzeninin izinden gidiyoruz.” “Onu dönüştürmek ve iddialarından caydırmak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu