Yaşam

Teşkilat’tan sonra yeni bir MİT dizisi daha geliyor! Türkiye’ye yönelik tehditler anlatılacak

Milli savunma atakları ve Ulusal İstihbarat Teşkilatı’na ilişkin diziler, son dönemde revaçta olmaya başladı. Özellikle TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin büyük bir etki yaratmasının ardından bu sefer de Show TV’den bir atılım geldi. Show TV’de Sipahi adlı yeni bir MİT dizisi yayınlanacak.

BAŞROLÜNDE KAAN YILDIRIM VAR

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en yetenekli casuslardan Korkut Ali Türkoğlu (Kaan Yıldırım) ve kahraman istihbaratçıların gerçekleştirdiği operasyonları mevzu alan diziden birinci imajlar yayınlandı. Türkiye‘ye yönelik tehditleri büyük fedakarlıklarla engelleyen MİT ajanlarının hikayesini anlatan Sipahi, prodüksiyonuyla da dikkat çekti.

TÜRKİYE’YE YÖNELİK TEHDİTLER ELE ALINACAK

Dizinin konusuna gelince; Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı endişe ve paniğe sevk edecek kanlı terör aksiyonları gerçekleşmektedir.

Türk iktisadı çeşitli imtihanlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto irtibat sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber taarruzlara uğramaktadır.

TEHLİKELERİ TEK TEK ORTADAN KALDIRACAKLAR

Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli kümeleri da etkin olarak kullanmaktadır. Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir.

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, direktörlüğünü ise Hakan İnan’ın üstlendiği Sipahi’nin takımında; Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Beğenilen Okur, Seçkin Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak üzere başarılı isimler yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu