Ekonomi

Samsung Gebze’de deneyim odaklı yeni mağazasını açtı

540 metrekarelik mağaza, Türkiye’deki en büyük Samsung mağazası olmasının yanı sıra, özel deneyim alanlarıyla tüketicilere alışveriş sırasında ürünleri deneyimleme imkanı sunuyor. 

Mağaza yatırımlarına devam eden Samsung’un Türkiye’deki en büyük mağazası Gebze’de açıldı. İki katlı ve müstakil bir binada Samsung ürün gruplarının ve deneyim alanlarının yer aldığı mağaza, 540 metrekarelik geniş alanıyla ziyaretçilerine konforlu alışveriş ve Samsung teknolojilerini daha detaylı deneyimleme olanağı sunuyor. Mağazanın birinci katı, Samsung’un tüm ürün gruplarına ayrılırken ikinci katta ise ürünlerin deneyimlenebileceği çeşitli alanlar yer alıyor. İkinci katta yer alan deneyim bölümünde tüketiciler, AI teknolojilerinin evde ve mobil cihazlarda hayatı kolaylaştırma biçimlerini keşfedebiliyor.

Gebze merkeze yakın konumda yer alan yeni mağazanın açılışı, Samsung Electronics Türkiye Başkanı ve CEO’su Jeff Jo’nun ev sahipliğinde, Samsung Türkiye yöneticilerinin yanı sıra, Kocaeli Milletvekili Nail Çiler, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Gebze Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve Özler Ticaret Kurucu Ortağı Kayhan Özler ve Özler Ticaret Kurucu Ortağı Serkan Özler’in katılımıyla gerçekleştirildi. Samsung Electronics Türkiye Başkanı ve CEO’su Jeff Jo, yaptığı açılış konuşmasında; “Tüketicilerimize ulaştığımız her noktayı çok önemsiyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mağaza sayesinde, tüketicilerimiz farklı ürün gruplarımızı ve yenilikçi teknolojilerimizi deneyimleme imkanına sahip olacak. Perakende yatırımlarımızı önemsiyoruz ve bu alanda yeni yatırımlarımıza devam etmeye kararlıyız” dedi.

Tüketiciler Gebze mağazasında Samsung’un son dönemde tanıttığı AI entegrasyonları ve güçlü bağlantı ve evde yaşam özellikleriyle öne çıkan 2024 TV ve Bespoke Beyaz Eşya ürün serileriyle ve Galaxy S24 Serisi başta olmak üzere Samsung’un en yeni mobil teknolojileriyle tanışma olanağı elde edebilecek.

Samsung’un Gebze’deki mağazası Hacıhalil, 1218. Sok No: 36 41400 Gebze/Kocaeli adresinde tüm ziyaretçilere açık olacak. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

horasanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu