Haber

Ozan Demiralp ‘Gönülden Gönüle’ teklisiyle geri döndü

90’lı yıllardaki çalışmalarıyla anılan Ozan Demiralp, yıllar sonra “Gönülden Gönüle” isimli single’ıyla seyirciyle buluştu. Demiralp, 90’lı yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle sahne dışında seyirciyle buluşmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

1990’lı yıllarda çıkardığı albümler ve sahne çalışmalarıyla adından söz ettiren Ozan Demiralp, ‘Gönülden Gönüle’ adlı yeni teklisiyle müziğe geri döndü. İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Demiralp’in, 1998 yılında Emel Müftüoğlu’nun seslendirdiği, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Gönül’den Gönüle’ye” şarkısını yorumlaması beğeni topladı.

Ozan Demiralp, iki gün önce sosyal medyada paylaşılan müzik videosunun onbinlerce izlenmesinden ve gelen yorumlardan memnun kaldığını belirterek, “Çok uzun zamandır albüm ya da single yapmıyordum. Oynadığım sahnelerde sadece beni izlemeye gelenlerin dışında insanlara da dokunmuş olmak çok sevindirici bir durum. 90′ “Bunlar hepimizin özlediği zamanlar ve o yıllarda adını duyurmuş biri olarak ben de 90’lı yıllardaki tecrübe ve bilgi birikimim ile günümüze katkı sağlamak istedim. İzlenme, dinleme ve indirme sayısının yanı sıra en çok yapılan yorumlardan dolayı da çok mutluyum” dedi. – İSTANBUL

ciftlikkoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu