Yaşam

Mor ve Ötesi ve Aleyna Tilki’den Düet

Alternatif rock grubu Mor ve Ötesi üyeleri Harun Tekin, Kerem Özyeğin, Burak İtimat ve Kerem Kabadayı, Aleyna Tilki ile stüdyoya girerek grubun ilk kez 2003 yılında seslendirdiği Şehrazat’ın Ajda Pekkan müziği “Yaz Yaz Yaz”ı yeniden yorumladı. yapımcı Kaan Arslan müziğin yapımcılığını üstlendi.

.

Aleyna Tilki, “Mor ve Ötesi ile şarkı söylemek kariyerimde özel bir anı olarak kalacak. Rock müziğin efsaneleriyle bir şeyler yapmanın heyecanını ve sevincini kelimelerle ifade etmem mümkün değil. Kendilerine katkıları için çok teşekkür ediyorum. bana göre.”

Mor ve Ötesi üyeleri, “Aleyna yıllardır uzaktan ilgiyle takip ettiğimiz genç ve başarılı bir meslektaşımız. Çok farklı bir ses rengi ve kendi hikayesine dair farklı bir tavrı ve iddiası var. Bizim için keyifti. Bu plakta birlikte çalışmak.Disiplinli ve ufkunu sürekli geliştiriyor.Popüler müziğin kalıcı isimlerinden biri olacağını düşünüyoruz. Ortaya çıkan sonuç bizi çok heyecanlandırdı, umarız dinleyiciler de beğenir” dedi. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu