Haber

Manisalı cimnastikçiler zirvede

MANİSA (İGFA) –Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonası ve Milli Personel Değerlendirme Yarışması, TCF Sancaktepe Jimnastik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da 12-14 yaş kategorisinde Elvin Gülen Türkiye şampiyonu olurken, Elif Ekin Okçu-Elvin Gülen-Elif Kahraman üçlü kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldu.

15-17 yaş kategorisinde mücadele eden Göktürk Balcı, tek erkeklerde Türkiye Şampiyonu oldu. Çiftler kategorisinde Göktürk Balcı-Selin Özermiş Türkiye şampiyonu olurken, üçlü kategorisinde Göktürk Balcı-Selin Özermiş-Yudum Atan Türkiye ikincisi oldu. Okay Arsan-Şimal Seyman çiftler kategorisinde 18+ yaş kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu. Dereceye giren sporcular Milli Grup adına uluslararası arenada mücadele etme hakkını elde ederken; Manisa Büyükşehir Belediyespor Jimnastik kadrosu antrenörleri Zeki Can Akdağ ve Düş Arsan, Milli Takım Antrenör Kurulu’nda görev alacak.

YENİ BAŞARI HİKAYELERİ YAZMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ulusal ve uluslararası müsabakalardaki başarıları ve kazandığı madalyalarla övgü topladığını belirten Yönetim Kurulu Üyesi Ali Caner Vatansever, “Başarılarından dolayı antrenör ve sporcularımızı kutluyoruz. Manisa BBSK ailesi olarak aerobik cimnastik branşında başarılarla dolu bir geçmişimiz var. Bu başarıyı sürdürmekten mutluluk duyuyoruz. Tüm kamuoyunun bu başarılardan gurur duyduğunu biliyoruz. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda yeni madalyalar kazanmak, yeni başarı hikayeleri yazmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

kargihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu