Ekonomi

ING Türkiye, Flexi Yaz ile çalışanlarına yaz boyunca uzaktan çalışma fırsatı sunuyor

Esnek çalışma koşullarının öncüsü ING Türkiye, Flexi Summer çalışma modeli ile çalışanlarına yaz boyunca istedikleri şehir ve lokasyondan uzaktan çalışma imkanı sunuyor.  Flexi Summer kapsamında İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Davet Merkezi çalışanları Haziran ortası ve Eylül aylarında 8 haftaya kadar her yerden çalışabiliyor.

Esnek çalışma kurallarının öncüsü, çalışan memnuniyeti için esnek ve yenilikçi olmayı ön planda tutan ve ‘ING ile Önce Kendin Ol’ yaklaşımını stratejisinin merkezine koyan ING Türkiye, çalışanlarına şehir içinde çalışma fırsatı verdi. 2020 yılından itibaren “Flexi Summer” adını verdiği uygulama ile yaz dönemlerinde istedikleri lokasyon ve lokasyonda hizmet vermektedir. bilir. Flexi Summer kapsamında İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Davet Merkezi çalışanları Haziran ortası ve Eylül aylarında 8 haftaya kadar her yerden uzaktan çalışabiliyor.

ING’nin esnek çalışma modelleri ile çalışanlar kendilerine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilmektedir.

ING Türkiye, tüm uygulamalarında işin gereklerini yerine getirdiği, yasal gereklilikleri ve uyulması gereken sorumlulukları yerine getirdiği sürece esnek, özgür ve yenilikçi olmayı ön planda tutar. Uzaktan ve esnek çalışma modellerini çalışanlarına sunan ilk banka olan ING, Flexi Yaz’ın yanı sıra çalışanlarının kendileri ve sevdikleriyle daha fazla zaman geçirmelerini sağlayan ve iş hayatındaki potansiyellerini ortaya çıkarmayı hedefleyen dört esnek çalışma modeli daha sunuyor. kişisel ve mesleki gelişim alanı.

Bu modellerden biri olan Flexi 365 ile İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Davet Merkezi’nde görev yapan, iş koluna ve görevine uygun ING çalışanları haftanın beş günü uzaktan çalışabilmektedir. Ancak İstanbul’daki Genel Müdürlük çalışanları tamamen hibrit çalışma modeline geçti. Haftam Flexi olarak adlandırılan bu çalışma modelinde çalışanlar haftanın 3 günü uzaktan, her ayın 3. haftası ise tamamen uzaktan çalışabilmektedir. ING Türkiye Genel Müdürlük’ten şubelere kadar tüm ING Türkiye çalışanlarının kullanımına sunulan Haftada 3 Gün Flexi ve Haftada 4 Gün Flexi modellerini tercih eden çalışanlar, üç veya dört gün çalışma seçeneği ile kalan günlerini diledikleri gibi planlayabilirler. .

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu