Teknoloji

Death Stranding 2 gizem dolu bir video ile duyuruldu

Kojima Productions, Death Stranding evrenini devam ettirmeye karar verdi. The Game Awards 2022 sunumunda duyuruldu Ölüm Büküm 2artık marka için standart olan, gizem ve fazlasıyla kafa karışıklığıyla dolu bir fragman vardı.

görünüşe göre Hideo Kojima Doğrudan bir devam filmi olmasına rağmen, projeye Death Stranding 2 adını vermekten emin değil ve şimdilik “Çalışma Adı” olarak adlandırılıyor. Manzaralardan da anlaşılacağı gibi, Norman Reedusve Lea Seydoux Rollerini yeniden canlandırmak için geri dönüyorlar. devamında Troy Fırıncı, Elle Fanningve Şioli Kutsunaolduğu teyit edilmiştir.

Orijinal Death Stranding, 2019’da PlayStation için özel olarak piyasaya sürüldü ve bir yıl sonra bir PC versiyonu kullanıma sunuldu. Devam oyunu, dahil edilen aksiyon öğeleriyle aynı oyun ritimlerini takip ediyor gibi görünüyor.

Death Stranding 2 sadece PlayStation 5 için duyuruldu Ancak şimdilik herhangi bir çıkış tarihi belirtilmedi. Sony’nin özel oyunlar için bir PC sürümü sunma konusundaki büyüyen stratejisi göz önüne alındığında, bu oyunun PlayStation çıkışından sonraki bir tarihte en azından PC için mevcut olacağını düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu