Haber

Büyükşehir’den taksicilere sıcak iftar yemeği

Büyükşehir, iftar saatinde çalışmak zorunda olan taksicilere sıcak yemek dağıtıyor. İlk olarak 48 durakta 420 taksiciye sıcak iftar yemeği dağıtıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ramazanın iftar saatinde çalışmak zorunda kalan esnafı da unutmadı. İzmit’te taksicilere iftar yemeği dağıtıldı. İftar dağıtımı diğer ilçelerde taksi durakları ile devam edecek.

TAKSİ İÇİN SICAK YEMEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dış Borçlar Dairesi Başkanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Dairesi Başkanlığı, Ramazan ayında çalışan esnaflara gıda takviyesi yapıyor. Bu kapsamda iftar vakti çalışmak zorunda kalan taksici esnafına sıcak yemek hazırlandı. Yemek dağıtımı ilk olarak İzmit ilçesinde yapıldı.

48 420 İŞLEMİ DURDUR

Büyükşehir grupları, iftar saatine yakın İzmit ilçesinde 48 taksi durağını tek tek ziyaret ederek 420 esnafa sıcak yemek dağıttı. Yürütülen çalışma kapsamında Ramazan ayı boyunca tüm ilçelerde taksicilere yemek dağıtımı yapılacak.

TAKSİ’DEN TEŞEKKÜRLER

Sıcak yemek dağıtımından memnun olan taksici esnafı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür etti. Esnafın bir kısmı taksi duraklarında iftar ederken, bir kısmı da araçlarıyla iftar yaptı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu