Haber

BlackPink İçin İşler Daha da Karmaşıklaşıyor: Lisa’nın Menajeri Sessizce Ayrıldı

K-pop dünyasının parlayan yıldızı ve dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan Lisa, yaptığı her hareketle heyecan yaratan bir isim. Ancak bu sefer durum biraz farklıdır çünkü Lisa, “Crazy Horse Paris” adlı bir kabarede gösteri yaptıktan sonra menajeri işinden ayrılır.

Kaynak:https://timesofindia.indiatimes.com/w…

Blackpink’in YG Entertainment ile sözleşmesini yenileyip yenilmeyeceği büyük merak konusu oldu.

Ajans, son güncellemesinde ayrıntılar konusunda belirsiz kalarak bir açıklama yayınladı ve Sports Chosun’a göre YG Entertainment, açıklamasında grupla sözleşmeyi görüştüklerini söyledi.

İlginç bir şekilde bu duyuru, BlackPink hayranlarının Lisa’nın menajerinin YG Entertainment’tan ayrıldığını fark etmesinden kısa bir süre sonra geldi.

Lisa’nın menajeri Alice Kang, LinkedIn profilini güncelledi ve YG Entertainment ile beş yıl çalıştıktan sonra Ekim ayında ajanstan ayrıldığını söyledi.

Menajeri ajanstan ayrıldıktan sonra hayranlar Lisa’nın da ajanstan ayrılıp ayrılmadığını merak etti.

Çünkü yakın zamanda Lisa Weibo hesabının kullanıcı profili kurallarını ihlal etmesi ve hesabının askıya alınması nedeniyle gündeme gelmişti.

Jennie’nin menajeri Alison Chang da LinkedIn profilinde Ekim 2023’te YG Entertainment’tan ayrıldığını duyurdu.

Rose, Lisa, Jisoo ve Jennie, 2016 yılında BlackPink olarak çıkış yaptılar ve YG Entertainment ile olan yedi yıllık sözleşmeleri Ağustos ayında sona erdi. Ajans, eylül ayında sözleşmenin yenileneceğini açıklayacaktı ancak konuyla ilgili başka bir açıklama yapılmadı.

Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Sizce BlackPink için alarm zilleri çalıyor mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu