Haber

Başkan Aras’tan Turgutreis ve Karaova ziyareti Esnaf ve vatandaşlarla istişarelerde bulundu

Başkan Aras’tan Turgutreis ve Karaova ziyareti

Esnaf ve vatandaşlarla istişare edildi

MUĞLA Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Turgutreis ve Karaova çarşıları ve çevresinde esnaf ve vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Turgutreis Kapalı Pazar Yeri’ne giderek, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Pazar yerleri çevresinde esnafla da bir araya gelen Önder Aras’a bölge muhtarları, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve ilgili birim yöneticileri eşlik etti.

Yol ve su ile ilgili süreçleri vatandaşlara detaylı bir şekilde anlatan Başkan Aras, Bodrum’da temiz bir deniz geleceği için değerli bir hizmet olan kanalizasyon alt yapı çalışmalarının bitmek üzere olduğu bilgisini paylaştı.

Başkan Ahmet Aras da Bahçelievler Mahallesi ve Kadıkalesi’ne giderek, üretimi Bahçelievler Mahallesi’nde devam eden üretimi gerçekleştirdi. sporve giyim pazarı alanında Bodrum Belediyesi tarafından açılan yaşam alanı ve otopark.

Turgutreis Güzelleştirme ve Koruma Derneği’nde dernek üyeleri ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Aras, Turgutreis İş Merkezi ve Meydan Projesinde incelemelerde bulundu. Akyarlar Mahallesi ve Kemer Mevkiinde yürütülen çalışmalarda tespitlerde bulunarak, sorunların analizi için ilgili kurum ve kuruluşların temsilcileri ile bir araya geldi.

Akşam saatlerine kadar bölgede bulunan Önder Ahmet Aras, Akyarlar sahili ve liman bölgesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Karaovalılarla Tanıştı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bölge muhtarları, başkan yardımcıları ve ilgili birim yöneticileri ile Karaova Kapalı Pazaryeri’ni ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, projeleri ve talepler doğrultusunda yürütülen çalışmaları anlattı.

Tarım Hizmetleri Müdürlüğü’nde lider yardımcıları, ilgili birim yöneticileri ve bölge muhtarları ile bir araya gelen Önder Aras, Karaova’da tamamlanan, devam eden ve başlayacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu