Haber

AK Partili Tin, Kırgız ve Kazak çadırlarında kalan depremzedelerle buluştu

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kırgız ve Kazakların Kahramanmaraş’ta kurdukları çadırlarda depremzedeleri dinleyerek Kırgızistan’ın sahra hastanesini ziyaret etti.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kahramanmaraş’ta yaralarını sarmaya devam ediyor. Bölgede birçok yeri gezerek depremzedeleri dinleyen Milletvekili Tin’in bir sonraki durağı Kazak ve Kırgız vatandaşların kurduğu çadırlar oldu. Depremzedeleri dinleyen Tin, “Çadırlara yerleşen depremzedelerimizi ziyaret ettik. Allah’ın izniyle bu zor günler geçecek ve acıların üstesinden geleceğiz. Yıkmadan, daha güçlü ve emin adımlarla geleceğe yürüyeceğiz.” hayallerimizi ve umutlarımızı yaşatmak için yorulmak yok Kırgızlar ve Kazaklar Millet Bahçesinde “Kardeşlerimiz çadırlarını kurdular. Kardeşlik zor zamanlarda ortaya çıkar. Zor zamanlarda dayanışma ruhu içinde hareket eden, ülkemize ve milletimize el uzatan kardeşlerimize minnettarız. Birlikte her zorluğun üstesinden geleceğiz” dedi.

Milletvekili Tin, son olarak Kırgızistan’ın kurduğu sahra hastanesine giderek, “Kahramanmaraş Millet Bahçesi’nde Kırgızistan’ın kurduğu Sahra Hastanesini ziyaret ettik. Bölgede çadırlarda kalan vatandaşlarımıza hekimlerimiz ve sağlık görevlilerimiz hizmet veriyor. Teşekkürler. ”. – DENİZLİ

habercekmekoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu