Yaşam

Yanına meyve konuldu: Müge Anlı’da aranan Mehmet Ali Özdemir’in cesedi bulundu

Müge Anlı’nın ailesi, 21 gündür kayıp olan Mehmet Ali Özdemir’i arıyordu. Uzun süren aramanın ardından ormanlık alanda cesedi bulunan Özdemir’in üzerinde kalan meyveler stüdyoyu harabeye çevirdi.

Otomobiliyle birlikte ortadan kaybolan Mehmet Ali Özdemir’in ailesi, geçtiğimiz haftalarda Müge Anlı’dan yardım istemişti.

Programa çıkan eşi ve kardeşlerinin ifadeleri oldukça kafa karıştırırken, Mehmet Ali’nin ağabeyi ile kavga ettiği ve eşi Meryem’e şiddet uyguladığı ortaya çıktı.

Eşi Meryem’in, Mehmet Ali’nin nereye gittiğini bilmediğini söylemesinin ardından Mehmet Ali’nin yakın arkadaşı, Meryem’in başkasıyla ilişkisi olduğunu iddia ederek ortalığı karıştırdı.

Hatay’da kaybolan Mehmet Ali Özdemir’in aracında sürtünme ve kan izleri bulunurken, aracın çevresinde yapılan aramalar sonuç verdi.

Kaybolmasının 21’inci gününde cesedi aracının 750 metre uzağında bulunan Mehmet Ali Özdemir’in öldürüldüğü ortaya çıktı.

Cesedinin üzerine kavun, turp, havuç, elma gibi sebze ve meyvelerin konulması dikkat çekerken, bu eylemin cesedin hayvanlar tarafından parçalanmasına yönelik olduğu değerlendirildi.

Mehmet Ali Özdemir’in cesedinin bulunmasının ardından Meryem Özdemir eşini görmeye gelmedi ancak genç kadın İstanbul’da bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu